fbpx

Kūrybinės aktorinio meistriškumo dirbtuvės „Iš akių matau“ – teatriniais žaidimais bei improvizacija paremtas užsiėmimas, skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams. Šis kūrybiškai praleistas laikas mokiniams padeda ugdyti kritinį mąstymą, stiprina emocinį tarpusavio ryšį, skatina bendruomeniškumą.

Susitikimo metu aktoriai supažindina su savo profesijos ypatybėmis, scenos pasauliu iš vidaus, papasakoja, kokios savybės padeda scenoje jaustis laisvam ir drąsiam. Mokiniai atlieka dėmesio lavinimo, susikaupimo, reakcijos, balso bei kūno lavinimo pratimus, improvizuoja ir reflektuoja. Įgytas žinias ir patirtį mokiniai gali pritaikyti tiek asmeniniame gyvenime ir tarpusavio bendravime, tiek ugdymo procese.

Užsiėmimą stebintys mokytojai taip pat pasisemia patirties, kaip teatrinius metodus galima pritaikyti ugdymo veikloje. Kūrybinės dirbtuvės – visapusiškas patyriminio mokymosi procesas, kurį veda aktoriai profesionalai, turintys daugiametę patirtį tiek scenoje, tiek kūrybinėje veikloje.

Susitikimo turinys bei trukmė formuojama atsižvelgiant į dalyvių kiekį, amžių ir poreikius. Kūrybines dirbtuves galima užsisakyti ir pagal Kultūros paso programą.

turite klausimų? susisiekime!