fbpx

Kas mes?

Indrė Endriukaitė

,,RIDIKĖLIŲ MOKYKLĖLĖ“ ĮKŪRĖJA, AKTORĖ

Kauno Valstybiniame lėlių teatre aktorė sukūrė daugiau kaip 20 vaidmenų, tarp jų pagrindinius spektakliuose: „Elniuko išpažintis“, „Pelenė“, „Baltas žvėriūkštis“, „Pliauskiukas Ivasiukas“, „Undinėlė“.

Indrė taip pat ir VU KnF Raudonojo kilimo teatro trupės režisierė. Per penkerius metus pastatė spektaklius:„Nesusišnekam?!“, „Įstrižainė – 67“, „Ponas Kolpertas“, „Nakvišos gėralas (nealkoholinis)“.

Aktorė vaidinus ir kituose Kauno miesto teatruose, ne kartą dirbo vaikų kūrybinėse stovyklose, yra sukūrus edukacinių programų pagal K. Donelaičio, P. Mašioto kūrybą, įgarsinus animacinių filmų personažų.

Remigijus Endriukaitis

,,RIDIKĖLIŲ MOKYKLĖLĖS“ ĮKŪRĖJAS, AKTORIUS

Naujausi vaidmenys Kauno Valstybiniame lėlių teatre sukurti spektakliuose „Kudlius ir miško broliai“ bei „Užburtas kalnas“. Remigijus žiūrovams atpažįstamas ir iš muzikinių popiečių šeimai Kauno Valstybinėje filharmonijoje.

Aktorių galima išvysti filmuose („Tarp mūsų mergaičių“, „Be 5 min vedę“) ir serialuose („Moterys meluoja geriau“, „Pavogta laimė“), vedant miesto renginius (Kauno aviacijos šventė, Raudondvario eglės įžiebimas).

Remigijus – garbės kraujo donoras, šią misiją atlikęs daugiau kaip 45 kartus. Už savo kilnumą apdovanotas Gerumo kristalu. Beje, spėkite, kas tas daktaras Aiskauda donorystės akcijų metu? 🙂

Dainora Ramanauskienė

DAILININKĖ, LĖLIŲ KŪRĖJA

Tapytoja, A. Obcarsko tapybos studijos „Antaniniai obuoliai“ narė, oficialiame darbe užima ne tokias menines pareigas, bet laisvalaikiu kuria nuostabius dalykus, interjero detales, lėles, paveikslus… Dainora spektakliui „Tigro pusryčiai“ naktimis mezgė lėles, jų namus ir visą rekvizitą: medaus statinę, dagius ir net visą mišką!

Artūras Sinkevičius

KOMPOZITORIUS

Muzikantas, muzikos pedagogas, folkloro ansamblių „Gilė“ ir „Dzingulis“ vadovas. Organizuoja įvairiausius žygius, stovyklas bei folkloro festivalį „Suklegos“. Paskambinus Artūrui ir net nespėjus išsakyti minties iki galo, aktoriai išgirdo: „Sutinku!“. Spektaklio „Tigro pusryčiai“ metu, skambant jo kurtoms melodijoms, linguoja ne tik vaikai 🙂

turite klausimų? susisiekime!